- be quiet!

Цена
€114 77 / 224 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BGW83
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.2 Type AHD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x Pure Wings 3 Reverse 120mm PWM BlackRear: 1 x Pure Wings 3 120mm PWM Black
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mmSide: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 185 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 400 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPUFans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflowSpacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time2 possible PSU positions enable backside connector motherboards
РАЗМЕРИ: 432 x 305 x 436 mm
ТЕГЛО: 10.91 kg
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052193808
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BGW83
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.2 Type AHD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x Pure Wings 3 Reverse 120mm PWM BlackRear: 1 x Pure Wings 3 120mm PWM Black
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mmSide: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 185 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 400 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPUFans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflowSpacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time2 possible PSU positions enable backside connector motherboards
РАЗМЕРИ: 432 x 305 x 436 mm
ТЕГЛО: 10.91 kg
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052193808
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: be quiet!
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BGW83
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.2 Type AHD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x Pure Wings 3 Reverse 120mm PWM BlackRear: 1 x Pure Wings 3 120mm PWM Black
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mmSide: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 185 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 400 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPUFans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflowSpacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time2 possible PSU positions enable backside connector motherboards
РАЗМЕРИ: 432 x 305 x 436 mm
ТЕГЛО: 10.91 kg
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052193808
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: BGW83
ФОРМАТ: ATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.2 Type AHD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x Pure Wings 3 Reverse 120mm PWM BlackRear: 1 x Pure Wings 3 120mm PWM Black
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mmSide: 3 x 120 mmRear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mmBottom: 3 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 185 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 400 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPUFans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflowSpacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time2 possible PSU positions enable backside connector motherboards
РАЗМЕРИ: 432 x 305 x 436 mm
ТЕГЛО: 10.91 kg
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 4260052193808
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.2 Type A |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x Pure Wings 3 120mm PWM Black |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x Pure Wings 3 Reverse 120mm PWM Black |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 185 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2 possible PSU positions enable backside connector motherboards |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fans can be installed in the lowered fan bay to line up perfectly with the case floor |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 preinstalled Pure Wings 3 120mm PWM f ans for extraordinary airflow |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Angled slide-out fan frame on the side routes air directly to the GPU |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Spacious design for radiators up to 360mm, an ATX motherboard, 2 HDDs and SSDs at the same time |
| РАЗМЕРИ | 432 x 305 x 436 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 3 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 140 mm / 3 x 120 mm |
| ТЕГЛО | 10.91 kg |
| Тегло | 14.60кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 14.60кг |
be quiet! LIGHT BASE 500 Black – Безшумна Mid-Tower кутия със закалено стъкло
Изживейте изключителна тишина и отличен въздушен поток с be quiet! LIGHT BASE 500 Black. Тази mid-tower кутия разполага със страничен панел от закалено стъкло за показване на конфигурацията, а мрежестият преден панел осигурява оптимално охлаждане с минимален шум.
Ключови Предимства
- Изключителна тишина — Звукоизолиращи материали и оптимизиран въздушен поток намаляват шума, без да компрометират охлаждането.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете компонентите си с елегантен прозрачен панел.
- Гъвкава поддръжка на дънни платки — Съвместим с ATX, Micro-ATX и Mini-ITX за разнообразни конфигурации.
- Чисто управление на кабелите — Просторни канали и велкро ленти поддържат кабелите подредени.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- be quiet! LIGHT BASE 500 кутия
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











